Dva vyloučení a porážka dorostu ve Žluticích

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 25. 09. 2007

22. 9. 2007 od 10.00 ve Žluticích

Sokol Žlutice    FK Nová Role        1 : 0   (0 : 0)        rozhodčí: Bušek

Sestava: Janovský J. 1   Hišem M. 9 (34 min. Martiňák V. 16), Šimek Š. 8, Melichar P. 5, Hejna M. 2  -   Kučaba L. 3, Chára L. 4, Vodrážka J. 10, Vaverka J. 11    -   Ondráček L.  7, Ploc M. 6 (40 min. Dulík T. 14)

Náhradníci: Hájek L. 12, Hejna R. 13, Martiňák V. 16, Zaňka J. 15, Dulík T. 14, Latislav J. 17 NB

Branky:

60 min.                   1 : 0

ŽK:, 24 min. Hišem M. (faul), 60 min. Chára L. (faul), 80 min. Vaverka J. (faul)

ČK: 18 min. Vodrážka J. (faul), 90 min. Hejna M. (faul)

Realizační tým: Hájek Jiří, Hnídek Karel

Utkání se sousedem v tabulce ovlivnilo brzké vyloučení J. Vodrážky za faul neobjektivním rozhodčím Buškem. I přesto, jsme měli gólové šance L. Kučabou a L. Chárou. Škoda, že jsme je nedokázali proměnit, neboť by se utkání pravděpodobně vyvíjelo jinak. Každopádně si po vyloučení domácí hráči vytvořili několik nadějných příležitostí, které však dobře likvidovala naše obrana v čele s výborným gólmanem J. Janovským. Ve druhé půli se hrálo podle stejných not jako v první části. Domácí se tlačili do útoku a my odpovídali rychlými brejky. Zápas hodně ovlivnilo i nucené střídání M. Hišema pro zranění. Žlutičtí nakonec v 60 minutě branku přeci jen vstřelili, i když z téměř třímetrového ofsajdu! Navíc jsme v poslední minutě ještě přišli o vyloučeného M. Hejnu, který šel ovšem pod sprchy zcela zaslouženě. Tyto dvě vyloučení bez předchozího napomenutí pravděpodobně ovlivní i naše další dva zápasy! Již ve čtvrtek 27. 9. hostíme od 16. 30 hodin aktuálního lídra tabulky Loko K. Vary a hned v sobotu 29. 9. od 10.00 hodin v derby zápase Spartak Chodov!! Takže nás bude velmi zajímat rozhodnutí disciplinární komise KKFS, která zasedá ve středu.