Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 25. 09. 2007

FK Nová Role  -  Spartak Chodov  0 : 3  (0 : 0)    rozhodčí: Cvrk, Bacík, Šmat

delegát: Fibrich

Sestava FK:   Krupička St. ml. 1   -  Chlup T. 14, Roulich T. 2, Krupička St. 5, Dušek P. 6     Urbánek J. 12, Špička P. 3, Chlup R. 10 K, Eszényi J. 11 (61 min. Hnízdil L. 7)     Šourek M.  9, Koranda J. 8 (85 min. Kesl T. 15)

Náhradníci: Dulík T. 4, Hnízdil L. 7, Kesl T. 15, Hnídek K. 13, Latislav J. 18 NB

Branky:

60 min. Šellong             0 : 1

81 min. Kaňok      PK     0 : 2

86 min. Smolka             0 : 3

ŽK: 20 min. Šourek (držení), 46 min. Koranda (faul), 61 min. Špička (faul), 81 min. Krupička ml. (faul), 83 min. Krupička st. (faul)

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St., vedoucí mužstva: Petr František, zdravotník: Lisa Jiří

Derby utkání začali lépe hosté a v 11 minutě měli dvě velké šance J. Gvizdem. Tu první vychytal vynikající Krupička ml. a tu druhou zahodil chodovský hráč střelou vedle branky. Náš gólman si poradil i tvrdou střelou Kaňoka z úhlu. V 18 minutě jsme zahrozili i my, když centr R. Chlupa poslal osamocený J. Koranda rybičkou pouze do gólmana Pelecha. Tato dvojice si souboj zopakovala ve 26 minutě, když se hráči nešťastně srazili. Náš Koranda se po pár minutách vzpamatoval a zápas dohrál, ale hostující gólman Pelech musel být střídán. Ve 30 minutě se dostali opět ke slovu hosté Kaňokem, ale jeho prudkou ránu opět likviduje Krupička. Ve 38 minutě jsme mohli jít do vedení my, ale proti byl nový brankář chodovských J. Dutz, který špičkou kopačky vyrazil střelu M. Šourka!
    Druhá půle začala poněkud ostřeji a rozhodčí Cvrk musel rozdat několik žlutých karet na obou stranách. Oba soupeři čekali na větší chybu soupeře. A tu  jsme bohužel udělali my, když dlouhý autový vhoz posunul hlavou dál Hányš a dobíhající Šellong se bez přípravy trefil pod břevnou naší branky – 0 : 1! Po tomto gólu jsme vrhli všechny síly na vyrovnání stavu a v 80 minutě po důrazném napadání obránců J. Korandou se do velké šance dostal L. Hnízdil. Naneštěstí střílel v záklonu a branku Chodova přestřelil! a o minutu později byl sražen naším brankářem v pokutovém území hostující Kaňok a sám penaltu proměnil – 0 : 2!! A kalich hořkosti jsme byli nuceni dopít do dna v 86 minutě, kdy si Smolka poradil jak se St. Krupičkou st., tak s T. Roulichem a trefil se přesně k tyči – 0 : 3! I když jsme v tomto utkání nebyli lepším celkem, protože Chodov byl individuelně vyzrálejší a někdy nás přehrával, určitě prohra 0 : 3 je pro náš tým příliš krutá! Každopádně jsou před námi důležitější zápasy a dva z nich jsou na řadě teď! Nejprve zajíždíme v sobotu 29. 9. do Nejdku a pak další sobotu 6 .10. přivítáme v domácím prostředí poslední celek tabulky FC Cheb. Obě utkání začínají v 16. 30 hodin.