Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 17. 09. 2007

Spartak H. Slavkov    FK Nová Role        0 : 3 (0 : 1)        rozhodčí: Němček

Sestava: Janovský J. 1   Hišem M. 9, Chlup T. 10, Ploc M. 6, Hejna M. 2  -   Kučaba L. 3, Chára L. 4, Vodrážka J. 8, Vaverka J. 11 (83 min. Hájek L. 12)    -   Ondráček L.  7, Dulík T. 5 (46 min. Melichar P. 16)

Náhradníci: Melichar P. 16, Hájek L. 12, Hejna R. 15, Martiňák V. 14, Zaňka J. 13

Branky:

43 min. Vodrážka J.               0 : 1

64 min. Chára L.                     0 : 2

83 min. Vodrážka J.               0 : 3

ŽK: 31 min. Vaverka J. (faul), 44 min. Hišem M. (faul)

Realizační tým: Hájek Daniel, Pavlíček Stanislav

Na horké půdě v Horním Slavkově jsme začali velmi dobře a hned ve druhé minutě jsme se mohli dostat do vedení, jen kdyby vyšla L. Ondráčkovi koncovka. Po dlouhém výkopu J. Janovského se prosmýkl mezi stopery a jen včasný zákrok domácího gólmana zabránil brance. Domácí byli naší aktivitou evidentně zaskočeni a mohli inkasovat v 10 minutě, kdy svůj průnik zakončil pouze střelou vedle branky. Ve 28 minutě zazvonila po rohovém kopu T. Chlupa tyčka slavkovské branky! Domácí se dostali také do dvou příležitostí, ale podržel nás vynikající J. Janovský v naší bráně! Další příležitostí byla šance T. Dulíka ze 32 minuty, když přehodil vyběhnuvšího gólmana. Naneštěstí s ním i branku. Nakonec jsme se dočkali zaslouženého vedení ve 43 minutě, když J. Vodrážka propálil tvrdou střelou gólmana – 0 : 1!
    Ve druhém poločase domácí zvýšili aktivitu a zatlačili nás na naši polovinu hřiště. My jsme, ale měli velmi nebezpečné brejky, které volali po brance. Bohužel se nám ji až do 64 minuty nedařilo vstřelit. Pak jsme však udeřili, když rohový kop T. Chlupa poslal přesně k tyči L. Chára – 0 : 2! Pak se dostali ke slovu i domácí, vytvořili si několik dobrých příležitostí, ale když neproměnili ani tu největší v 70 minutě, bylo jasné, že ze Slavkova neodjedeme s prázdnou. Naopak definitivní podobu výsledku dal po přihrávce L. Kučaby tvrdou přízemní střelou J. Vodrážka – 0 : 3!!

Další utkání sehrají dorostenci příští sobotu 22. 9. od 10.00 ve Žluticích, kde se střetnou s místním Sokolem. Odjezd na utkání je v 8.15 od sportovní haly.