Generálka dorostu vítězně!

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 24. 08. 2007

22. 8. 2007 17.00 v Nové Roli

FK Nová Role dorost   Baník Sokolov „C“      3 : 2 (2 : 1)        rozhodčí: Vaněček Petr

Sestava: Ladislav   Hišem M. 9, Chlup T. 10, Šimek Š. 15, Hejna M. 2  -   Kučaba L. 3,Vodrážka J. 4, Vaverka J. 11,  Ondráček L.  13  -   Ploc M. 6, Dulík T. 5

Náhradníci: Gebauer J. 8, Hájek L. 12, Melichar P. 7, Hejna R. 14, Martiňák V. 16, Zaňka J. 17, Janovský J. 18 NB   -  střídalo se hokejovým způsobem

Branky:

10 min. Kučaba L.             1 : 0

25 min.                              1 : 1

30 min. Vaverka J.           2 : 1

88 min.                              2 : 2

90 min. Dulík T.                 3 : 2

Realizační tým: Hájek Daniel, Vaverka Josef

Poslední přípravné utkání jsme sehráli s kvalitním soupeřem, který určitě svoji soutěž vyhraje a příští rok bude účastníkem krajského přeboru. Také se během utkání naši hráči přesvědčili o kvalitách sokolovských hráčů, kteří častěji drželi míč na svých kopačkách. Naopak my jsme si během zápasu dokázali vytvořit více brankových příležitostí. Hned tu první jsme v 10 minutě po krásném vysunutí M. Ploce vstřelili L. Kučabou ze samostatného úniku – 1 : 0. Pak převzali taktovku hry hosté a ve 25 minutě srovnali střelou z hranice šestnáctky – 1 : 1. Na to jsme velice rychle odpověděli akcí Š. Šimek, M. Ploc, L. Ondráček. Posledně jmenovaný předložil v pokutovém území J. Vaverkovi, který již věděl co s míčem a prostřelil hostujícího gólmana – 2 : 1! Ještě do poločasu jsme mohli ve 38 minutě zvýšit po pěkném průniku J. Vodrážky a střele L. Hájka do břevna. Také trestný kop T. Chlupa volal po gólu, jen perfektní zákrok sokolovského gólmana zabránil míči v cestě do sítě! Z akce po následném rohovém kopu jsme nastřelili pouze boční síť.
  Ještě na začátku druhé půle jsme mohli vstřelit branku po průniku V. Mariňáka, ale jeho střela šla těsně vedle branky hostí. Po této naší šanci se sokolovští ujali taktovky a přitlačili nás na naši polovinu hřiště. Důvodem bylo i časté střídání, kdy se na hřiště dostali i hráči z lavičky. I přesto jsme, ale hosty do šancí nepouštěli. Jejich střelecké pokusy z dálky bezpečně kryl J. Janovský. Když už to vypadalo, že žádná další branka nepadne, kopali hosté v 89 minutě rohový kop a náš gólman vyrazil míč nešťastně přímo na hlavu soupeřova hráče, který ho vrátil do sítě – 2 : 2! Prakticky hned po rozehrání se z prostoru křídla po přihrávce J. Vodrážky uvolnil pěkně T. Dulík, zatáhl míč na hranici vápna a krásnou křížnou střelou rozhodl o našem vítězství – 3 : 2!! Opět se ukázalo, že hodně branek padá v posledních minutách a vyplatí se hrát až do konce zápasu. Tentokrát se štěstí přiklonilo k nám, ale utkání by spíše slušela remíza, protože soupeř hrál velmi dobře. Každopádně si kluci zaslouží pochvalu za bojovnost, kterou budeme potřebovat v mistrovských utkáních.