Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 04. 08. 2007

FK Nová Role  -  Baník Sokolov ml. dorost  3 : 4  (0 : 1)    rozhodčí: Bouše

Sestava FK:   Krupička St. 18   -   Hnízdil 7, Špička P. 3, Krupička St. 5, Dušek P. 6       Chlup T. 14, Kotek R. 8 K, Vodrážka J. 4, Chlup R. 10     Šourek M.  9, Eszényi 11

Náhradníci: Hruška T. 2, Kesl T. 16, Hájek Dav. 13, Latislav J. 1NB

Branky:

20 min. Vázler           0 : 1

59 min. T. Chlup      1 : 1

65 min. Šaloun          1 : 2

76 min. Domin           1 : 3

84 min. R. Chlup      2 : 3

86 min. R. Chlup      3 : 3

90 min. K. Vodrážka   3 : 4

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St., asistent: Kotek Rosťa, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

K poslednímu přípravnému utkání jsme si pozvali mladší dorostence Baníku Sokolov. V minulé sezóně zvítězili v divizi mladšího dorostu a vede je bývalý trenér mládeže FK Tomáš Hájek. V kádru Baníku jsou naši hráči T. Červík, F. Škarda, D. Vu a V. Melichar. Trenéři čekali, že utkání bude těžké a hosté nám nedají nic zadarmo a budou velmi běhaví. I přesto, že jsme toto věděli, tak nás svoji aktivní hrou zaskočili. My jsme se nemohli vůbec dostat do tempa a scházel nám včasný přístup k sokolovským hráčům. Baník nás potrestal ve 20 minutě, kdy se při obraném zákroku nedomluvili St. Krupička s R. Kotkem a pro hráče hostů nebyl problém si míč posunout okolo P. Špičky a tváří v tvář St. Krupičkovi nezaváhal – 0 : 1. Po obdržené brance jsme přidali a mohli i skórovat, když ve 27 minutě unikl po pravé straně J. Eszényi a jeho bombu musel brankář vyrážet na rohový kop. Po něm pálil opět J. Eszényi, ale střelu zblokoval hostující obránce. O minutu později se ocitl sám před brankou R. Kotek, avšak jeho střela trefila pouze dobře postaveného brankáře! Ve 39 minutě pronikl po levé straně R. Chlup a předložil míč R. Kotkovi. Ten však v dobré pozici minul. Konec poločasu patřil hostům, když ve 43 minutě se pěkně uvolnil Domin a jeho sólo zastavil až St. Krupička, který zlikvidoval jeho ránu a ve 44 minutě střílel K. Vodrážka těsně nad.
    Do druhé půle jsme nastoupili s větší aktivitou a zatlačili dorostence na jejich půli a výsledkem naší převahy bylo vyrovnání T. Chlupa po přihrávce táty v 59 minutě. Do vedení jsme mohli jít v 61 minutě, když po pěkném sklepnutí R. Chlupa přehodil R. Kotek brankáře Sokolova. Bohužel míč zastavila tyčka hostující branky. Opět platilo nedáš – dostaneš a o čtyři minuty později se po rohovém kopu dostali do vedení sokolovští, když pro osamoceného Šalouna nebyl problém dopravit míč do prázdné branky – 1 : 2. V 76 minutě to bylo již o dvě branky, neboť špatný centr T. Chlupa se dostal k Dominovi, který svůj sólový únik zakončil s přehledem – 1 : 3! O minutu později po školácké chybě T. Hrušky běžel sám na T. Ladislava mladší z Vodrážků, ale jeho přehození skončilo naštěstí nad brankou. V 79 minutě jsme po krásném průniku J. Eszényiho pohli snížit na rozdíl jediné branky, ale P. Dušek netrefil ze dvou metrů prázdnou branku hostí! Co se nepodařilo v 79 minutě to se povedlo o pět minut později, když přesný pas R. Kotka zužitkoval R. Chlup, který tvrdou ranou prostřelil gólmana – 2 : 3! A za dvě minuty bylo dokonce srovnáno! R. Chlup dostal pěkný pas do běhu od stopera P. Špičky a v sólovém uniku se zkušeně prosadil – 3 : 3! A střelecký den mohl pokračovat hned v následující minutě, ale J. Eszényi po kličce brankáři netrefil osamocenou branku a odmítl nás poslat do vedení! V 90 minutě se ke slovu dostali opět hosté a to hned gólově, když opět!!! po našem rohovém kopu došlo k rychlému protiútoku, který sokolovští zakončili tvrdou střelou. Tu J. Ladislav vyrazil a pro osamoceného K. Vodrážku nebyl problém po čtvrté rozvlnit naši síť – 3 : 4! Poslední slovo v utkání jsme mohli mít my, ale to by nesměl ze dvou kroků trefit P. Dušek pouze tyč branky hostí a následnou dorážku T. Kesl poslat vedle branky!První mistrovské utkání sezóny 2007 – 2008 sehrajeme v sobotu 4. 8. od 17.OO, když přivítáme v 1. kole Lokomotivu Karlovy Vary.