Letní turnaj FK Nová Role + fotky

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 23. 07. 2007

Turnaj FK Nová Role

Tradiční lení turnaj FK Nová Role se uskutečnil 21 a 22. 7. 2007 a zúčastnila se ho mužstva karlovarského krajského přeboru: Baník Královské Poříčí, SK Toužim, Lokomotiva Karlovy Vary a pořádající FK Nová Role. Trochu nás zradilo počasí, když v pátek večer a v průběhu sobotní noci pršelo a trávník byl dost podmáčený. Ale i přes to měly zápasy solidní úroveň a hrací plocha také nebyla poničená až tak, jak se původně zdálo! Pro všechna mužstva to byla dobrá příprava na nadcházející sezónu. Vítězem turnaje se trochu překvapivě stal nováček krajského přeboru Baník Královské Poříčí, když v posledním utkání turnaje přehrál favorizovaný SK Toužim! Turnaj rozhodovali pánové Vošmik, Francůz, Šmat v sobotních zápasech a v neděli nastoupili Stančík, Hodač, Bacík.

Výsledky zápasů:

FK Nová Role  -  Baník Kr. Poříčí      2 : 2        Urbánek 2 x   -  Unger, vlastní Ouroda

SK Toužim      -  Loko K. Vary           6 : 2        Borek 2 x, Moravec, Hejkal J., Nezval, Hudec  - Krejčí P. 2 x

FK Nová Role  -  SK Toužim              5 : 6        Chlup R., Eszéniy, Šourek 2 x, Kotek, - Nezval 2 x, Moravec, Hotěk, Tichý, Hodek

Loko K. Vary   -  Baník Kr. Poříčí      0 : 2       Janovský, Reissmüller

Loko K. Vary   -  FK Nová Role         1 : 1       Chlup R.  -  Krejčí T.

Baník Kr. Poříčí    SK Toužim           1 : 0       Unger

Tabulka:

1.    Baník Královské Poříčí                  5 : 2      7 b.

2.    SK Toužim                                   12 : 8      6 b.

3.    FK Nová Role                                8 : 9      2 b.

4.    Lokomotiva K. Vary                      3 : 9      1 b.

Nejlepším brankářem se stal Jan Latislav z Nové Role, nejlepším střelcem Lukáš Nezval z SK Toužim a nejlepší hráč byl vyhodnocen Tomáš Moravec také z SK Toužim.

FK Nová Role sehrála turnaj s následujícím kádrem: brankáři - St. Krupička ml., Jan Latislav, obránci – St. Krupička st., P. Špička, P. Dušek, T. Ouroda, T. Hruška, Š. Šimek, záložníci – T. Chlup, R. Chlup, D. Hájek, J. Vodrážka, R. Kotek, J. Süssner, J. Eszényi (host ze Sp. Chodov), J. Vaverka ml., útočníci – M. Šourek, J. Urbánek, T. Dulík

Naše mužstvo čeká poslední přípravné utkání před začátkem sezóny v sobotu 28. 7. 2007 kdy zajíždíme do Nového Sedla, kde se od 17.00 střetneme s místním Baníkem Union.