První přípravné utkání skončilo drtivou porážkou

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 16. 07. 2007

15. 7. 2007 v Nové Roli od 17.00

FK Nová Role  -  AFK Loko Chomutov  0 : 10  (0 : 4) rozhodčí: Rousek, Hodač, Melničuk

Sestava FK:  Latislav J. 1   -   Hruška T. 2, Krupička St. 5, Špička P. 3, Dušek P. 6       Kesl T. 7, Vodrážka J. 4, Chlup R. 10, Chlup T. 11     Süssner J.  9, Kotek R. 8 K

Náhradníci: Hájek Dav. 12, Dulík T. 13, Ouroda T. 14

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, asistent: Kotek Rosťa, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

První přípravné utkání jsme sehráli na domácí půdě proti celku severočeského krajského přeboru AFK Loko Chomutov, který skončil v minulé sezóně na 3 místě tabulky, což je historický úspěch klubu! To my jsme se zachraňovali až dvě kola před koncem soutěže a i když jsme nakonec skončili na 9 místě, byla sezóna velmi neúspěšná. Navíc nám v letní přestávce odešlo devět hráčů z loňského kádru a současné mužstvo se teprve buduje a do utkání nastoupilo pět dorostenců. Každopádně hosté předvedli kvalitní výkon a nedali nám šanci jakkoli utkání zdramatizovat. Pro naše mladé hráče to byla dobrá škola a přes velký počet obdržených branek, byl zápas pro nás přínosem. Ukázalo se také, že kvalita Karlovarského krajského přeboru zdaleka nedosahuje kvalit ostatních okolních přeborů!

Dalším testem bude pro nás tradiční letní který pořádáme na vlastním trávníku 21. a 22. 7. 2007 vždy od 9.00. Spolu s naším mužstvem se turnaje zúčastní Lokomotiva K. Vary, Baník Královské Poříčí a SK Toužim. Vstupné na dvojzápas je 20 Kč.