Poslední utkání sezóny rozhodovalo o postupujícím!! + foto

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 18. 06. 2007

16. 6. 2007 v Nové Roli od 17.00

FK Nová Role  -  TJ DDM St. Role    1 : 1  (1 : 1)    rozhodčí: Aubrecht, Grujbár, Adamec

delegát: Richter

Sestava FK:  Krupička St. ml. 1   -   Krupička St. 5 (57 min. Kabele M. 15), Tichý P. 4, Roulich T. 2, Dušek P. 6       Hnízdil L. 7, Špička P. 3, Chlup R. 10, Chlup T. 11 (67 min. Urbánek J. 13)   Šourek M.  9 (83. min. Vodrážka J. 14), Kotek R. 8 K

Náhradníci: Šustr St. 12, Urbánek J. 13, Vodrážka J. 14, Kabele M. 15, Latislav J. 18  NB

Branky:

9 min.            0 : 1      Plch

14 min.         1 : 1      vlastní Stýblo

ŽK:

43 min. Kotek (faul), 44 min. Krupička st. (faul), 45 min. Tichý (faul), 81 min. Chlup R. (faul)

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, asistent: Kotek Rosťa, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Poslední utkání sezóny 2006 – 2007 mělo příchuť derby a zároveň boje o postup do divize. O tu na našem hřišti přijel bojovat vedoucí celek soutěže TJ DDM Stará Role. A protože v dopoledním utkání zvítězila Jiskra Hazlov v Chebu 4 : 1, musela St. Role u nás zvítězit! Nám šlo o to se důstojně rozloučit z vlastními fanoušky a dokázat, že fámy, které kolovaly o přenechání zápasu ve prospěch hostů jsou pouze výmysly!!
     Utkání samotné jsme začali aktivně a zatlačili hosty do defenzivy. V 5 minutě po centru R. Kotka hlavičkoval P. Špička pouze do gólmana Lutzbauera. Bohužel jsme v 9 minutě špatně pokryli Plcha a ten, i když mu střela vůbec nesedla, se štěstím překonal St. Krupičku juniora, který nahradil distancovaného St. Pavlíčka – 0 : 1! Srovnat stav utkání mohl z trestného kopu R. Chlup, ale jeho střelu vytlačil Lutzbauer na rohový kop. Překvapivě vyrovnáno bylo ve 14 minutě . Kapitán Stýblo zahrával „malou“ domů téměř z poloviny hřiště, balon na mokrém terénu odskočil takovým způsobem, že skončil za zády zkoprnělého Lutzbauera – 1 : 1!! To hosty dost otřáslo a my jsme toho mohli využít ve 21 minutě, když R. Kotek vysunul M. Šourka a jeho střela prosvištěla vedle tyče. Ve 36 minutě prodlužoval centr P. Duška hlavou I. Hnízdil těsně vedle hostující branky. Starorolští se vzpamatovali až ke konci poločasu, kdy nás zatlačili a my dostali během dvou minut tři žluté karty a čelili hrozbě trestných kopů. Z jednoho z nich ve 44 minutě nebezpečně pálil Ozom, ale gólman Krupička spolehlivě zasáhl!
    Hosté začali aktivně i na začátku druhé půle, kdy dvě velmi dobré střeli Plcha musel náš gólman vyrážet s obtížemi na rohové kopy. V 54 minutě jsme mohli my převážit misky vah na naši stranu, když po rohovém kopu R. Chlupa hlavičkoval v pádu těsně nad břevno R. Kotek! O tři minuty později se dostal do zakončení M. Šourek, ale jeho střela našla pouze rukavice připraveného gólmana. V 72 minutě se mohl brankou s novorolským dresem rozloučit stoper P. Tichý, bohužel jeho střela hlavou zapadla těsně za břevno branky hostí. Stará Role se dostala také do několika nadějných příležitostí, ty však zlikvidovala naše obrana v čele s gólmanem Krupičkou. Proto také utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů, i když to se hostům asi příliš nelíbilo! Tento výsledek rozhodl o tom, že krajský přebor vyhrála a do divize postupuje Jiskra Hazlov, která zvítězila na půdě FC Cheb 4 : 1! V konečném účtování přeskočila Starou Roli o jeden jediný bod.

Děkujeme tímto našim sponzorům, fanouškům a přátelům, že nás po celou sezónu podporovali. Příprava na další sezónu začíná 12. 7. od 17.30 v areálu FK!! Ve dnech 21. a 22. 7. 2007 se uskuteční další ročník letního turnaje, který FK každoročně pořádá. Představí se zde SK Toužim, Lokomotiva K. Vary a nováček krajského přeboru Baník Královské Poříčí.