V důležitém utkání vyhrál zaslouženě FK Nejdek

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 07. 05. 2007

5. 4. 2007 v Nové Roli od 17.00

FK Nová Role  -  FK Nejdek    1 : 3  (1 : 1)           rozhodčí: Kobielský, Hrnčál, Chrástecký

delegát: Mlčoch

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  -   Tichý P. 4, Roulich T. (50 min. Chlup T. 13), Špička P. 3, Dušek P. 6   Hnízdil L. 7 (71 min. Vodrážka J. 14) Drápalík L. 11, Štěpánek K. 8, Chlup R. 10 K   Mayer J.  5  , Šourek M. 9 (46 min. Krupička S. 12)

Náhradníci: Krupička St. 12, Chlup T.  13, Vodrážka J. 14, Ladislav J. 18 NB

ŽK:  9 min. Mayer J. (faul), 66 min. Chlup T. (faul), 83 min. Dušek P. (protesty)

ČK:   87 min. Špička P. (podražení protihráče v nepřerušené hře bez míče)

Branky:

1 min.      1 : 0   Mayer J.

45 min.     1 : 1   Valvoda

51 min.     1 : 2   vlastní (Špička)

78 min.     1 : 3   Šlapa

V 52 minutě jsme opět neproměnili, tentokrát K. Štěpánkem, pokutový kop!!

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Do dalšího derby utkání jsme vstoupili nadmíru dobře, když hned v první minutě unikl po pasu stopera Špičky M. Šourek, krásně předložil J. Mayerovi a ten již věděl kam s míčem – 1 : 0! Potom jsme nadále byli aktivnějším týmem a v 10 minutě jsme mohli dát další branku, když po rohovém kopu K. Štěpánka vznikl v pokutovém území Nejdku závar a dorážku P. Tichého vyrazil míč směřující do branky hostující hráč. Naše hra začala upadat zhruba od 20 minuty, kdy se zhoršily problémy M. Šourka se zády. Od té doby jsme přestali stíhat účinně atakovat soupeře a přenechali mu aktivitu, což se později ukázalo, jako velmi důležité! Navíc, když se zdálo, že do kabin se půjde za našeho vedení, udělal P. Dušek chybu v rozehrávce, nejdečtí poslali rychlou přihrávku na Kalvodu, ten si pohrál s P. Špičkou vystřelil a nepříliš umístěná střela proklouzla S. Pavlíčkovi do sítě – 1 : 1. Již po druhé za sebou jsme nedokázali udržet nadějné vedení a to je nepováženou!! O přestávce mezi poločasy nabádal trenér Pavlíček k trpělivé hře s tím, aby jsme nedostali zbytečnou branku!

Bohužel přesně to se stalo! V 51 minutě se po rohovém kopu Černého trefil do naší sítě parádním "vlastencem" P. Špička - 1 : 2. Ovšem hned z následující akce se zrodila penalta na druhé straně, když R. Chlupa podťal v pokutovém území hostující Kolda. Bohužel pro  nás jsme opět (na jaře již potřetí!!) pokutový kop K. Štěpánkem neproměnili! Naopak hosté využívali našeho tlaku a podnikali rychlé kontry a jeden dokázali v 78 minutě gólově zužitkovat! Na autové vhazování naši obránci reagovali s velkým zpožděním a pro nejdeckého Šlapu nebyl problém dostat se do střelecké pozice. A tu krásnou střelou dokázal proměnit ve třetí branku v naší síti – 1 : 3! A aby to nebylo všechno, nechal se po školáckém faulu vyloučit P. Špička. Dostal rovnou červenou kartu a bude nám určitě pár zápasů chybět. Bohužel jsme toto důležité utkání nezvládli, ale pořád máme vše ve vlastních rukách(spíš nohách;-)) Musíme, ale rapidně zvýšit bojovnost a chuť hrát fotbal! Do konce soutěže nezbývá již mnoho zápasů a hned v úterý 8. 5. zajíždíme na půdu poslední Skalné, kde by jsme určitě chtěli bodovat!! Odjezd na utkání je v 15.00 od sportovní haly a začátek utkání od 17.00.