Porážka se Spartakem Chodov

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 17. 02. 2007

9. 2. 2007 na umělé trávě v K. Varech od 9.00 hod

FK Nová Role   Spartak Chodov    1 : 2  (1 : 1)                            rozhodčí: Košina

Sestava FK:  Pavlíček St. ml. 1  -  Drápalík L. 2, Tichý P. 4, Baloun J. 11 , Dušek P. 6  Krupička St. 10, Štěpánek K. 8 K, Špička P. 3, Hnízdil L. 7   Mayer J. 5, Šourek M. 9

Náhradníci: bez náhradníků!!!!

Branky:

1 min.     1 : 0  Tichý P.

18 min.    1 : 1   Širochman

43 min.    1 : 2   Šustr

Realizační tým -  trenér: Pavlíček Stanislav, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Díky spoustě zranění, pracovním povinnostem a nespolehlivosti některých hráčů jsme k utkání se Spartakem Chodov odjížděli pouze s jedenácti hráči! I přes tento handicap jsme dokázali sehrát poměrně vyrovnaný zápas s předním celkem krajského přeboru. Jako tradičně jsme měli dobrý začátek, kdy jsme skórovali již v první minutě! Trestný kop K. Štěpánka usměrnil do sítě brankáře Pelecha P. Tichý a vedli jsme 1 : 0. Slibně rozehrané utkání jsme, ale opět dokázali nepochopitelným způsobem pustit. Po školácké chybě obrany jsme nechali již v 18. minutě srovnat skóre Širochmana, když byl při hlavičce neobsazen mezi trojicí našich hráčů a pohodlně mohl zakončit! Jinak se hrál celý první poločas vyrovnaný zápas.

Ve druhém poločase nás chodovští zaskočili již po třech minutách, kdy po chybě našeho gólmana skóroval Šustr 1 : 2. My jsme se snažili vyrovnat, ale šance M. Šourka a L. Hnízdila zůstaly nevyužity. Od poloviny druhé půle se začalo projevovat, že jsme nemohli po celé utkání vystřídat a přestali jsme být nebezpeční pro branku Spartaku. Měli jsme starosti s tím abychom dobře bránili a i to se nám někdy nedařilo. Každopádně jiné branky již nepadly a utkání skončilo jednobrankovou porážkou. Pro našich jedenáct hráčů to byla dobrá fyzická příprava!-) Doufejme, že k příštímu zápasu bude k dispozici více hráčů a budeme mít možnost více variant sestavy. Mistrovské utkání začínají za čtyři týdny a naše mužstvo prakticky nehrálo v optimálním složení!! To je pro trenéra a celý realizační tým zatím velice špatná zpráva.

Příští utkání sehrajeme opět na umělé trávě v Karlových Varech 17. 2. (sobota) od 9.00 hodin s TJ DDM Stará Role. Odjezd na utkání je v 7.50 hodin od sportovní haly.