Soustředění "A" Děpoltovice 2007

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 24. 02. 2007

HODNOCENÍ TRENÉRA

Od čtvrtka 25. 1. do neděle 28. 1. 2007 jsme opět trávili soustředění v areálu PEGAS Děpoltovice. Je zde velice dobré ubytování, kvalitní kuchyně a vstřícný personál k našim požadavkům. Přidá - li se k tomu pěkné počasí, jako jsme měli my, vychází z toho ideální prostředí pro soustředění.

Trénovat jsme začali v pátek: 1. část před snídaní, 2. část od 10.30 hod. výběh 12.6 km, 3. část od 15.30 hod. rychlostní vytrvalost a 1 hod. hra ve vysokém sněhu. Sobota: 1. část výběh před snídaní, 2. část od 10.30 hod. vytrvalostní běh 13 km, 3. část od 15.30 hod. rychlostní vytrvalost, běh na hřiště a hra ve vysokém sněhu. Neděle: 1. část dopolední výběh 5 km, 2.část od 13.15 hod utkání zimního turnaje s Lokomotivou K.Vary.

Soustředění se zúčastnilo 15 hráčů a čtyři členové realizačního týmu. Chyběli Dav.Hájek(zranění) a Jirka Mayer pro pracovní vytížení. Musím pochválit všechny hráče pro poctivý přístup k tréninkovým jednotkám. Naběhali jsme za dva a půl dne skoro 50 km s různou intenzitou a odehráli jedno přípravné utkání.

Já hodnotím soustředění jako povedené, splnili jsme vše co jsem naplánoval, jak po stránce sportovní, tak společenské.