Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 07. 01. 2007

FK Nová Role    SK Toužim     2 : 2  (1 : 0)         rozhodčí: Suchan

Sestava FK:  Ladislav J. 1  -  Baloun J. 11, Krupička St.  2 (40 min. Drápalík L. 13 ), Tichý Petr 4, Dušek P. 6     Hnízdil L. 7 (59 min. Kuchař M. 15 ), Hájek Dav. 9 (40 min. Urbánek J. 12), Špička P. 3, Šustr St. 8 (62 min. Hůlka M. 14 )    Mayer J. 5, Chlup R. 10 K

Náhradníci: Urbánek J. 12, Drápalík L. 13, Hůlka M. 14, Kuchař M. 15

ŽK:  80. min Tichý - faul

Branky:

21 min.    1 : 0  Chlup R.

54 min.     1 : 1

60 min.    2 : 1  Urbánek J.

70 min.     2 : 2

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

První utkání v roce 2007 se hrálo v rámci zimního turnaje na umělé trávě v Karlových Varech proti vždy silnému SK Toužim. Hrálo se netradičně od 12.00, ale s tím musíme během tohoto zimního turnaje počítat. I tak je velkým plusem hrát během zimní přestávky zápasy na tak kvalitním terénu!!

Utkání samotné v celém průběhu naprosto vyrovnané, s minimem šancí na obou stranách. V každém týmu nastoupila řada mladých hráčů a na souhře to bylo znát. Za nás nastoupili dorostenci M. Kuchař, M. Hůlka. J. Urbánek a brankář J. Ladislav a sehráli velmi dobrý zápas. I když někteří z nich hráli poprvé v dospělém fotbale. Během první půle jsme byli ze začátku utkání aktivnější a ve 21. minutě se nám podařilo po spolupráci kapitána R. Chlupa a Dav. Hájka prvně jmenovaným otevřít skóre - 1 : 0. Po obdržené brance se Toužim snažila o vyrovnání, ale my jsme pozornou obranou do poločasu udrželi čisté konto.

Ve druhé půli toužimští začali aktivněji než na začátku utkání a poměrně brzy se jim podařilo vyrovnat. Využili špatné rozehrávky a v 54 minutě srovnali skóre na 1 : 1. Naše mužstvo se poté snažilo opět hrát aktivněji po důrazném napadání u pokutového území soupeře se nám opět povedlo dostat v 60 minutě do vedení. Centr aktivního R. Chlupa vyrazil hostující gólman na hranici penaltového puntíku a J. Urbánek už věděl co s ním! Nekompromisní ranou ho uklidil pod břevno toužimské branky – 2 : 1! O to větší škoda byla, že jsme utkání nedotáhli do vítězného konce. V 70 minutě jsme opět nebyli při bránění dost důslední a soupeř toho využil a srovnal na konečných 2 : 2. Každopádně šlo vidět, že se jedná o teprve první zápas. Chtěl bych ocenit i výkon rozhodčího Suchana, který řídil utkání s velkým přehledem a citem! U hráčů je potřeba obnovit fyzický fond a na tom se bude pracovat během ledna a února, kdy proběhne i čtyřdenní soustředění v Děpoltovicích.