Po vyrovnaném průběhu nešťastná porážka

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 03. 09. 2006

2. 9. 2006 v Nové Roli od 17.00 hod

FK Nová Role    SK Toužim     1 : 2  (0 : 1)         rozhodčí: Kurzawa, Chládek, Tichota

delegát:

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  -  Hnízdil L. 9, Špička P. 3, Tichý Petr 4, Vaněček P. 2    Mayer J. 5, Štěpánek K. 8 (77 min. Hájek Dav. 12), Chlup R. 10 K (64 min. Šustr St. 13 ), Kabele M. 6 (78 min. Dušek P. 14 )    Baloun J. 11, Šourek M. 7

Náhradníci: Hájek Dav. 12, Šustr St. 13, Dušek P. 14, Krupička St. st. 18 NB

ŽK:  36 min. Chlup (faul), 50 min. Špička (faul), 73 min. Kabele (faul), 79 min. Tichý (faul), 87 min. Dušek (faul)

Branky:

22 min.     0 : 1  Šulc P.

68 min.   1 : 1  Kabele M.

87 min.     1 : 2  Hejkal J.

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, asistent: Kotek Rosťa, zdravotník: Lisa Jiří

V souboji druhého s třetím mužstvem aktuální tabulky se hrál dobrý fotbal s vyrovnaným průběhem. Bohužel jsme opět nedokázali dobře rozehrané utkání dotáhnout do zdárného konce. V prvním poločase mělo každé mužstvo po jedné vyložené gólové příležitosti. K naší smůle dokázali toužimští svoji šanci P. Šulcem využít. Náš M. Šourek nasměroval svoji hlavičku nad branku hostí a proto se šlo do kabin za stavu 0 : 1.

Druhá půle byla ve znamení našeho většího tlaku a snahy o vyrovnání nepříznivého stavu. Vytvořili jsme si několik nadějných příležitostí, ale žádnou jsme nedotáhli ke gólu. Nebezpečná byla i Toužim, které využívala každé příležitosti k nebezpečným brejkům. Naše aktivita nám přinesla ovoce v 68 minutě, kdy pronikl do šestnáctky M. Šourek, přízemní přihrávkou našel St. Šustra, který přiťukl M. Kabelemu a ten technickou střelou nedal hostujícímu gólmanovi žádnou šanci zasáhnout 1 : 1! Bohužel jsme deset minut po vstřelené brance museli vystřídat zraněné Štěpánka a Kabeleho. A když k tomu připočítáme odstoupivšího kapitána Chlupa v 64 minutě, prakticky se nám rozpadla záložní řada. Střídající hráči ovšem nahradili své spoluhráče výborným způsobem a dál jsme hráli vyrovnanou partii. Když už to vypadalo na dělbu bodů, tak se k trestnému kopu téměř z brankové čáry postavil J. Hejkal a jeho přízemní centr prolétl pokutovým územím a nikým netečován skončil u naší zadní tyče

1 : 2! Během posledních minut jsme již nedokázali odpovědět a opět v souboji s Toužimí odešli poraženi. Po naprosto vyrovnaném průběhu by zápasu slušela remíza, což přiznal hostující trenér i hráči, ale fotbal se hraje na branky a těch jsme v sobotu dali méně!! Nezbývá nám, než ztracené body přivést z dalšího utkání v Drmoulu. Zápas se hraje v sobotu 9. 9. netradičně již od 13.00 hodin. Odjezd na utkání je v 10.45 hodin od sportovní haly.