Těžce vybojovaná výhra v Aši

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 27. 08. 2006

26. 8. 2006 v Aši od 17.00 hod

Jiskra Aš   FK Nová Role    0 : 3  (0 : 1)               rozhodčí: Hrnčál, Henych, Hrabovský

delegát: Rajtmayer

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  -  Vaněček P. 2, Tichý P. 9, Špička P. 3, Dušek P. 6  Chlup R. 10 K, Mayer J. 5, , Drápalík L. 4 (28 min. Šustr S. 13) ,Kabele M. 8 (80 min. Krupička St. st. 15)  Šourek M. 7(87 min. Hájek D. 12), Baloun J. 11,

Náhradníci: Hájek D. 12, Šustr S. 13, Ouroda T. 14, Krupička St. st. 15

ŽK:  24 min. Chlup, 58 min. Kabele (oba nesportovní chování), 65 min. Mayer, 71 min. Šourek (oba za fauly), 74 min. Tichý (nesportovní chování)

Branky:

29 min.  0 : 1  Tichý P.

52 min.  O : 2  Kabele M.

83 min.  0 : 3  Mayer J.

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, asistent: Kotek Rosťa,      Krupička St. st., zdravotník: Lisa Jiří

Do Aše jsme zajížděli s jediným cílem, a to konečně bodovat! Jiskra zatím odehrála pouze dvě kola (v prvním měla volný los) a oba zápasy prohrála. Proto se dal čekat těžký zápas. Bohužel jsme k zápasu odjížděli oslabení o zraněného K. Štěpánka a nemocného L. Hnízdila. Na druhou stranu již mohl hrát P. Tichý, kterému ve středu sundali sádru z ruky.

Hned od úvodu utkání nás domácí zatlačili do defenzivy, ze které jsme se snažili vyrážet do rychlých brejků. Bohužel se nám to moc nedařilo a nadějné akce končily většinou naší nepřesnou přihrávkou. Jiskra si vytvořila i dost střeleckých příležitostí, které však likvidoval vynikající St. Pavlíček v naší bráně. A když něco prošlo i přes něj, tak to dokázali zlikvidovat naši hráči Špička se Šustrem. O to více překvapila domácí naše akce ze 29 minuty. Rychle rozehraným trestným kopem se dostal před branku Jiskry St. Šustr a krásnou přihrávkou vyzval ke skórování P. Tichého, který z malého vápna dokonale šokoval domácí 0 : 1! Ještě do poločasu jsme měli možnost po sólovém úniku M. Šourka vedení zvýšit, ale jeho střela šla nad branku. Do kabin jsme sice šli za našeho vedení, ale do druhé půle trenér Pavlíček musel naordinovat větší aktivitu.

Druhý poločas jsme pak opravdu hráli aktivněji a domácí měli v obraně větší problémy než před pauzou. Naše protiútoky byly daleko nebezpečnější a dostávali jsme se i do zakončení, což se nám v prvním poločase nedařilo. Navíc, když se nám povedlo v 52 minutě po sérii rohových kopů M. Kabelem zvýšit na 0 : 2, byli domácí jako opaření. Sice se pořád snažili útočit, ale na rozdíl od první půle jsme je do šancí nepouštěli tak často. A když se přeci ke střele prodrali, podržel nás několika super zákroky náš brankář! Kalich hořkosti si museli domácí vypít do dna v 83 minutě, když se krásně přes zeď trefil z trestného kopu J. Mayer 0 : 3! Ještě před koncem měli velké šance J. Baloun a M. Šourek, ale neproměnili je. I přesto jsme s výsledkem mohli být maximálně spokojení. Výsledek je po průběhu zápasu pro domácí až příliš krutý, ale fotbal se hraje na góly a ty v sobotu střílel pouze FK.

Doufáme, že se nám podaří tento zisk potvrdit v domácích utkáních příští týden, kdy se hraje anglickým stylem středa – sobota! Ve středu 30. 8. hostíme od 17.30 hodin Skalnou a sobotu 2. 9. od 17.00 silný tým Toužimi. Přijďte nás povzbudit, určitě to budeme v těchto dvou těžkých zápasech potřebovat!!