Dorost FK podlehl Spartaku Chodov 1:3

Autor: Tomáš Chlup <Chlup.Tomas(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 21. 08. 200616. 8. 2006 10.00 Božičany

 

FK Nová Role –Spartak Chodov      1:3 (1:2)        rozhodčí: Kozák

   

Branky:42.min Miko

 

Sestava: Latislav - Kesl, Melichar Vít, Vodrážka, Bubal  - Chlup, Hůlka, Tintěra ,Kuchař -Miko, Melichar

 

Střídačka: Vaverka,Křivan, Hejna, Hišem


Trenér: Roman Chlup

            Jaroslav Vaverka st.

Vedoucí:Bohouš Tintěra


K poslednímu přípravnému zápasu před mistrákem jsme si pozvali na hřiště do Božíčan tým Spartaku Chodov.Utkání dobré úrovně řídil delegovaný rozhodčí pan Kozák.

Zápas jsme nezačali vůbec špatně.Soupeře jsme od začátku dostávali do problémů včasným napadáním,ale nabídnuté šance zůstaly nevyužity.I standardních situací bylo dost,ale chybělo i trochu štěstí.Po čtvrt hodině udeřil soupeř po pravé straně,který prošel přes dva hráče a střelou z vápna trestal 0:1.Hráči někdy zbytečnými fauly okolo šestnáctky nabízeli soupeři zahrávání standardních situací.A tuto šanci využily ve 31.min.kdy se prosadili hlavou za přispění obrany a hlavně brankáře 0:2.Pořád jsme se snažili hrát aktivně a to se nám vyplatilo ve 42.min,kdy Tomáš Kesl poslal křižnou přihrávku za obranu Mikovi a ten snížil na 1:2.

Druhý poločas se prostřídalo a vyzkoušeli se nový hráči příchozí ze žáků,kteřísi musí zvykat,ale nejen oni , na důraznější a rychlejší hru.Snažili jsme se o vyrovnání,šance si vytvářeli ,ale nevyužili.Hra byla stále vyrovnaná, ale s přibývajícími minutami jsme dopláceli na nepřesnost přihrávek a zbytečného zbavování míče.Soupeř nás potrestal v 78.min..Obrana nedůrazně odehrála míč,soupeř získal a potrestal na konečných 1:3!

Chodov nás předčil v důrazu, jednoduchosti a hlavně dělal méně individuálních chyb!Máme ještě pořád co zlepšovat a na to se musíme zaměřit v následujících trénincích.

V sobotu 26.8. od 10.00 hod. Hrajeme první mistrovské utkání Krajského přeboru doma s týmem Kynšperka zveme všechny fandy a věříme že je nezklameme!!