Přátelské utkání: FK - Baník Sokolov "B"

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 17. 08. 2006

16. 8. 2006 v Nové Roli od 17.30 hod                 PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

FK Nová Role – FK Baník Sokolov "B"    1 : 4  (0 : 1)                rozhodčí: Bouše Václav

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  -  Dušek P. 6, Špička P. 3, Tichý P. 7, Vaněček P. 2    Šustr St. 5, Štěpánek K. 8, Drápalík L. 4, Kabele M. 9   Baloun J. 11, Záluský R. 10 (Krupička St. st. 12)

Náhradníci: Krupička St. st. 12

Branky:

29 min.    0 : 1

52 min.  1 : 1  Tichý P.

73 min.   1 : 2

77 min.   1 : 3

82 min.   1 : 4

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, asistent: Krupička St. st., zdravotník: Lisa Jiří

Přátelské utkání s rezervou druholigového Baníku Sokolov, která nastupuje v divizi jsme sehráli v silně kombinovaném složení. Kvůli pracovnímu i jinému zaneprázdnění chyběli R. Chlup, J. Mayer, M. Šourek, L. Hnízdil, T. Ouroda a D. Hájek. I přesto jsme s vyzrálým soupeřem drželi krok až do 73 minuty, kdy dal Baník branku na 2 : 1 a na naší hře se objevila nemožnost střídání dalších hráčů. Navíc se nám zranil v 61 minutě motor záložní řady Karel Štěpánek a o to byla naše pozice horší. I tak se zápas ukázal jako velmi přínosný. Většímu zatížení byla vystavena obrana se zálohou a v podstatě uspěla a to je příjemné zjištění před dalšími mistrovskými zápasy.

Hned s sobotu budeme mít možnost zúročit tuto přípravu proti nováčkovi z Chyše, který jistě nepřijede s poraženeckou náladou a svoji kůži neprodá lacino! Utkání se hraje v sobotu 19. 8. od 17.00 hodin a jste srdečně zváni.