Autor: Tomáš Chlup <Chlup.Tomas(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 13. 08. 2006

FK Nová Role –Baník Svatava      7:0 (3:0)        rozhodčí: Pavel Král

Branky:3krát Tintěra, Melichar Petr, T.Chlup, Miko, Kuchař

Sestava: Latislav - Kesl, Melichar Vít, Vodrážka, Bubal  - Chlup, Hůlka, Tintěra ,Kuchař -Miko, Melichar

Střídačka: Vaverka, Mládenec, Hejna, Hišem

Trenér:
Roman Chlup.

Vedoucí:Bohouš Tintěra

Na další přípravný zápas jsme si pozvali tým Svatavy,který hraje krajskou soutěž.Od začátku bylo znát,že Svatava hraje o soutěž níže.Soupeřovo rozehrávku jsme se snažily hned napadat,což jsme využily hned v 6.min. brankou Péti Melichara.V 10.min. zvýšil Kuba Tintěra  na 2:0 po přihrávce Michala Kuchaře.Na poločasových 3:0 ve 40.min. opět navýšil skóre Kuba Tintěra po špatné rozehrávce hostů a elegantně přehodil brankaře z 30m.V druhém poločase jsme vyzkoušeli další  hráče z lavičky,kteří dobře zapadli do hry.V 57.min byl faulován T.Chlup na hranici vápna,sám rozehrál přímý kop z 20m. střelou přesně do šibenice 4:0.V 62.min. namazala obrana hostů Mikovi a ten trestal na 5:0.hattricku se dočkal Kuba Tintěra,kdy Miko zahrával rohový kop a kuba se hlavou nemýlil 6:0.

Ke konci jsme hodně promíchali sestavu,kdy si hráči vyzkoušeli i jiné posty.Na závěrečných 7:0 zvýšil v 78.min Michal Kuchař po rychlém rozehrání trestného kopu a přesné přihrávce T.Chlupa.

Soupeř se nedostal do žádných vážnějších situací a to co si vytvořily vyřešila dobře hrající obrana řízená Víťou Melicharem a s výborným výkonem brankáře Honzy Ladislava.V příštích zápasech se budeme muset zaměřit na přesnost přihrávek a na zakončování útočných akcí