Memoriál Waltera Ulče o pohár města Nová Role

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 25. 07. 2006

22. – 23. 7. 2006 Nová Role

MEMORIÁL WALTERA ULČE O POHÁR MĚSTA NOVÁ ROLE

FK Nová Role  -  TJ DDM Stará Role   2 : 0  (1 : 0)        rozhodčí: Vošmik, Stodola, Bacík

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  -  Tichý P. 5, Špička P. 3, Dušek P. 6, Vaněček P. 2  -  Hnízdil L. 9, Kabele M. 11, Chlup R. 10 K, Ouroda T. 13  -  Šourek M. 7, Urbánek J. 8

Náhradníci: Hájek D. 12, Drápalík L. 4, Štěpánek K. 14, Krupička St. ml. 18 NB

ŽK: 57 min. Ouroda (faul), 58 min. Vaněček (faul), 64 min. Dušek (držení)

Branky:

6 min.   1 : 0  Kabele M.   PK  - za sražení Hnízdila brankářem

40 min. 2 : 0  Chlup R. – střela z hranice pokutového území

Realizační tým: trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, asistent: Krupička St. starší, zdravotník: Lisa Jiří

FK Nová Role  -  FK KEMA Skalná   5 : 0  (2 : 0)        rozhodčí: Stodola, Vošmik, Bacík

Sestava FK:  Krupička St. 18  -  Hnízdil L. 9, Tichý P. 5, , Dušek P. 6, Vaněček P. 2  -  Urbánek J. 8, Štěpánek K. 14, Chlup R. 10 K, Šustr St. 15  -  Šourek M. 7, Kabele M. 11

Náhradníci: Hájek D. 12, Špička P. 3, Drápalík L. 4, Ouroda T. 13, Kesl T. 16, Pavlíček St. ml. 1 NB

ŽK: ----

Branky:

2 min.   1 : 0  Štěpánek K.  střela z malého vápna po centru Šustra

12 min. 2 : 0  Chlup R. – střela z malého vápna po centru Šourka

46 min. 3 : 0  Drápalík L. – tečovaná střela z hranive velkého vápna

56 min. 4 : 0  Šourek M. – střela nebo nepovedený centr z pravé strany

61 min. 5 : 0  Ouroda T.   PK - za sražení P. Vaněčka

Realizační tým: trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, asistenti: Krupička St. starší, Kotek Rostislav, zdravotník: Lisa Jiří

FK Nová Role  -  TJ Spartak Chodov   1 : 2  (0 : 1)        rozhodčí: Cvrk, Grujbár, Kotek

Sestava FK: Pavlíček St. ml. 1 -  Tichý P. 5, Špička P. 3, Dušek P. 6, Vaněček P. 2  -  Hnízdil L. 9, Hájek D. 12, Chlup R. 10 K, Šustr St. 15  -  Ouroda T. 13, Kabele M. 11

Náhradníci:, Drápalík L. 4, Kesl T. 16, Krupička St. 18 NB

ŽK: ----

Branky:

31 min. 0 : 1  Lídl

42 min. 1 : 1  Hnízdil L.  – přehození brankáře za 40 metrů

69 min. 1 : 2  Obešlo – po rohovém kopu

V nejlépe obsazeném letním turnaji na Karlovarsku startovala čtyři mužstva krajského přeboru a i přes tropická vedra byl k vidění kvalitní fotbal. Hrací doba se po dohodě všech mužstev upravila na 2 x 35 minut a taktéž střídání hráčů probíhalo téměř hokejovým způsobem.

Naše mužstvo rozehrálo v sobotu turnaj velice dobře, když porazilo rivala ze Staré Role 2 : 0 a odpoledne si hladce poradilo i se Skalnou 5 : 0. A protože, také Chodov oba své zápasy dovedl do vítězného konce bylo nedělní utkání v podstatě finálem. Bohužel i když nám stačila k vítězství na turnaji i remíza, dostali jsme v poslední minutě utkání hloupou branku a po prohře 1 : 2 skončili na druhém místě. Přesto je to solidní výsledek při neúčasti některých hráčů a kombinované sestavě.

V individuálních cenách jsme měli také dva zástupce: nejlepším hráčem se stal Roman Chlup a cenu za nejlepšího brankáře si odnesl Standa Krupička mladší. Cena pro nejlepšího střelce se stěhuje do Chodova zásluhou čtyř branek Tomáše Lídla.

Do mistrovských utkání zbývají dva týdny a náš tým by měl sehrát ještě dva přípravné zápasy s Královským Poříčím a těsně před soutěží s Božíčany.