Turnaj Olympie Hroznětín

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 16. 07. 2006

Turnaj Olympie Hroznětín

V sobotu 15. 7. 2006 jsme sehráli jednodenní turnaj v Hroznětíně za účasti EP Merklín, ZD Ročov, PPC Čab (Slovensko), TJ Vojkovice, domácí Olympie a FK. Hrálo se ve dvou skupinách 2 x 15 minut, což nedávalo příliš prostor na střídání hráčů a změnu taktiky.

V první skupině hrála domácí Olympie, ZD Ročov a slovenský PPC Čab. Během tří utkání padl pouze jeden gól, kterým Čab porazil Hroznětín a tím pádem vyhrál celou skupinu!

V naší skupině nejdříve porazil Merklín posílený o dva třetiligové borce Kotheru a Šťastného Vojkovice 2 : 0 a poté remizoval s námi 0 : 0. Před poslední zápasem základních skupin bylo jasné, že do boje o první místo nás může posunout pouze vítězství o tři branky nebo při výhře 2 : 0 střelba pokutových kopů proti Merklínu. Naštěstí jsme brankami Kabeleho, Urbánka a kapitána Chlupa zvítězili 3 : 0 a postoupili do finále proti PPC Čab.

V soubojích o umístnění si nejdříve vypila kalich hořkosti domácí Olympie, která v souboji o páté místo prohrála na PK s TJ Vojkovice. Třetí skončil Merklín, který „roznesl“ ZD Ročov

7 : 3. My jsme ve finále nastoupili proti slovenskému Čabu laxně jako na konci mistrovské soutěže a brzy jsme obdrželi branku. Naštěstí o chvíli později po krásném kopu Kabeleho vyrovnal hlavou Dušek. Během řádné hrací doby branka již nepadla, i když jsme k tomu měli velmi blízko. Bohužel však jindy neomylný exekutor pokutových kopů Štěpánek selhal. Na řadu přišel penaltový rozstřel a v něm byl jasně lepší slovenský celek. Na PK vyhrál 4 : 1, když v našem týmu neproměnili opět Štěpánek (Karle něco s tím musíš udělat: -) a Špička. Na poslední dva naše střelce se nedostalo, neboť Slováci dali všechny čtyři penalty.

Sestava FK:

brankáři – Pavlíček St. ml, Krupička St. ml

obránci – Hnízdil L., Špička P., Dušek P., Vaněček P.

záložníci – Hájek Dav., Štěpánek K., Drápalík L., Šustr St., Urbánek J.

útočníci – Kabele M., Chlup R., Šourek M.

Realizační tým: trenér Pavlíček St., vedoucí Hájek D., asistent Krupička St.,  masér Lisa J.

Nám se podle představy trenéra povedl pouze zápas ve skupině proti TJ Vojkovice, jinak ostatní utkání jsme neodehráli ve velké pohodě. Je však teprve po týdnu přípravy zatím nelze dělat nějaké hodnocení. Příští týden nás čeká těžší test na  domácím turnaji „ Memoriálu Waltera Ulče o pohár Města Nová Role“ za účasti TJ DDM Stará Role, FK Skalná, Spartaku Chodov a FK Nová Role. Turnaj se uskuteční 22. 7. – 23. 7. 2006 od 9.00 hodin