Opět prohra: Stará Role - FK 1 : 0

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 13. 06. 2006

10. 6. 2006 Stará Role sobota od 17.00 hod

TJ DDM Stará Role  –  FK Nová Role  1 : 0 (1 : 0)   rozhodčí: Cvrk, Štěrba M., Baccík

delegát: Černý

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  - Krupička S. 11, Špička P. 3, Dušek P. 6, Vaněček P. 2   Hnízdil L. 9 (46 min.Tichý P. 12),  Štěpánek K. 8, Chlup R  10 K, Mayer J. 5,  –  Urbánek J. 4, Kabele M. 12

Náhradníci: Tichý P. 12,  Kuchař M. 14,  Hájek D. 13,  Poláček B. 18, NB

ŽK: Špička P., Chlup  R., Mayer J., Kabele M.

Branky: ----

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Petr František, asistent: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

K derby jsme odjížděli s odhodláním přerušit jak řadu posledních nevydařených zápasů, tak naši katastrofální bilanci se Starou Rolí. Tu jsme v mistrovském utkání neporazili už pěkných pár let!

Bohužel jsme opět museli zápas sehrát s kombinovanou sestavou, v níž chyběl mimo dlouhodobě zraněných i L. Drápalík, který odjel pracovně do SRN. V sestavě ho nahradil dorostenec J. Urbánek, kterému se v posledních zápasech daří. Dal během dvou kol dvě branky a ukázal, že se s ním musí počítat do kádru „Áčka“.

V první půli byli domácí agresivnější a průbojnější v útoku a zaslouženě se dostali do vedení hlavičkou Voborského ze 30 minuty. My jsme se vepředu prakticky vůbec neprosadili a branku domácích ohrozil pouze J. Mayer, ale jeho střela šla vysoko nad. Utkání bylo od začátku velice tvrdé a poměrně často se hra přerušovalo kvůli faulům. Rozhodčí p. Cvrk začal oceňovat tuto hru kartami, až když už bylo pozdě. Navíc některé zákroky jakoby neviděl. První poločas skončil po naší nevýrazné hře 1 : 0 pro domácí.

Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem aktivněji než do první půle a podařilo se nám dostat i do pár šancí. V té největší neproměnil hlavou svoji příležitost P. Dušek – jeho střelu zastavil na čáře domácí obránce. Pokud by se dalo říci, že naše hra se přeci jen zlepšila, tak o sudím platil pravý opak. Začal pískat ještě hůře než v první poločase. Né však z úmyslu, ale prostě bylo vidět, že je nervózní a zápas se mu nepovedl. Až do   minuty utkání nijak zásadně neovlivnil. Pak však přehlédl (zde mu měl pomoci hlavně pomezní Bacík) jasný faul domácích v pokutovém území na pronikajícího J. Mayera. Měla následovat minimálně žlutá karta a pokutový kop! Místo toho se hrálo dál. I když domácí byli po většinu utkání lepším týmem gólové šance si prakticky nevytvořili a my jsme si určitě jednu branku také zasloužili. Bohužel opět jsme prohráli.

Po třech porážkách v řadě hostíme nyní v posledním zápase sezóny ve středu 14. 6. od 17.30 hodin lídra soutěže ZD Rozvoj Trstěnice. Doufáme, že se nám jej podaří aktivní hrou potrápit a nějaký ten bod zůstane v Nové Roli. Jste srdečně zváni!!