Poslední zápas dorostu v krajské soutěži skončil remízou

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 31. 05. 2006

27

27. května 10:00 ve Žluticích

Sokol Žlutice - FK Nová Role 1 : 1 (1:1) rozhodčí: Miroslav Bubinec

Sestava: Krupička (46. min. Latislav) - Hejna, Kuchař (46. min. Bubal), Kesl, Hamberger - Kučaba (79. min. Pečenka), Tintěra, Chlup  (62. min. Hůlka), Miko - Urbánek, Melichar (65. min. Dulík).

Do utkání, ve kterém jsme už hráli pouze o čest (o našem postupu už bylo rozhodnuto před tímto zápasem), jsme vstoupili velice aktivně a v průběhu prvního poločasu jsme si vytvořili i několik slibných brankových příležitostí. Úsilí celého týmu zúročil ve 36. minutě brankou Tomáš Chlup po přihrávce Ládi Mika. Bohužel jsme vedení neudrželi ani do poločasu, když soupeř po chybě našeho stopera Michala Kuchaře vyrovnal ve 43. minutě na 1:1.
Do druhého poločasu jsme po změnách v sestavě už nevstoupili tak aktivně, a to se odrazilo i v dění na hřišti.  Domácí si ve druhé půlce vytvořili více brankových šancí než my, a proto byla remíza nakonec spravedlivá.