2 kolo Krajského poháru: FK - FK Ostrov 4 : 2

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 25. 05. 2006

24. 5. 2006 v Nové Roli od 17.30 hod

2.kolo Krajského poháru ČMFS

FK Nová Role – FK Ostrov 4 : 2  (2 : 0)                rozhodčí: Eliáš,Kozák,Kaucký

delegát:

Sestava FK:  Poláček B. 1  - Kuchař M. 2, Špička P. 3, Tichý P. 4, Dušek P. 6 Hnízdil L. 9,

(55 min.Urbánek J. 16) Štěpánek K. 8, Mayer J. 5, Hájek Dav. 7 -  Chlup R. 10 K (70 min. Kesl T. 13) Hamberger T. 11(23 min. Chlup T. 14)

Náhradníci: Miko L. 12, Kesl T. 13,  Chlup T.14, Janoušek L. 15, Urbánek J. 16, Latislav J. 18 NB

Branky:

15 min.  1 : 0  Hnízdil L.

41 min.  2 : 0  Štěpánek K.

51 min.  2 : 1

55 min.  2 : 2

67 min.  3 : 2  Mayer J.

91 min.  4 : 2  Mayer J.

ŽK : 13 min. Chlup R. jak jinak než za řečnění, a to nemají rozhodčí rádi.

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Petr František, asistent:  Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Ve druhém kole Krajského poháru ČMFS jsme hostili FK Ostrov, který jsme v mistrovském utkání na jaře porazili 5 : 1. Podle očekávání přijeli ostrovští se spoustou dorostenců a také my jsme k utkání nominovali sedm dorostenců. Do hry se jich během zápasu dostalo pět a určitě nezklamali. Utkání, které se hrálo až příliš lehkovážně jsme začali poměrně dobře. Ujali jsme se vedení 2 : 0 po brankách "chodovského kata" L .Hnízdila a K. Štěpánka z pokutového kopu. Tak také skončil první poločas.

Do druhé půle jsme opět nastoupili lehkovážně a nedisciplinovaně a mladíci v hostujícím týmu nás potrestali. Během čtyř minut po našich hrubých chybách vyrovnali na 2 : 2 a z  jasné záležitosti bylo nakonec drama. Alespoň s dobrým koncem pro nás. V 67 minutě vsítil vítězný gól jarní kanonýr J. Mayer po přihrávce kapitána R. Chlupa - 3 : 2. Na to již hosté nedokázali odpovědět a navíc v 91 minutě podtrhl účet zápasu opět J. Mayer - 4 : 2.

Po rozpačitém výkonu jsme postoupili do třetího kola a budeme čekat ko nám přisoudí los. Doufáme, že nebudeme muset jet někam daleko (třeba do Trstěnic Cry ).