Dorost postupuje do krajského přeboru!!

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 23. 05. 2006

V sobotu 20. 5. 2006 po vítězném zápase proti stejně starým soupeřům ze Sokola Teplá 2 : 0 postoupili dorostenci FK do Krajského přeboru!!

Rozhodující utkání začali naši hráči příliš nervózně, a proti soupeři, který se k zápasu  dostavil pouze s deseti hráči se těžko prosazovali!  Navíc po několika minutách hry zastavil průnik hostujícího kapitána ve vápně faulem M. Kuchař což rozhodčí ocenil ŽK a pokutovým kopem. Brankář St. Krupička však penaltu bravurně zlikvidoval a nastartoval své spoluhráče k ovládnutí hry a konečnému vítězství. Během první půle bylo o osudu utkání rozhodnuto: posila z "áčka" T. Hamberger vstřelil vítěznou branku a bylo téměř jasné , že oslabený soupeř nebude mít na to otáčet skóre. Navíc ten samý hráč dal na počátku druhého poločasu další branku a trenéři mohli pomalu dávat chladit šampanské!! Zbytek zápasu se dohrával za naší velké převahy a přes spoustu dalších šancí se nepodařilo vsítit další branku. Utkání skočilo 2 : 0 a pomalu se mohlo začít slavit!!