Série skončila: FK - SK Toužim 1 : 2

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 21. 05. 2006

20. 5. 2006 v Nové Roli od 17.00 hod

FK Nová Role – SK Toužim 1 : 2  (1 : 0)                      rozhodčí: Svatík, Pacelt, Hodač

delegát: Zdvihal

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  - Krupička S. 11, Špička P. 3, Dušek P. 6, Vaněček P. 2, Hnízdil L. 9,

(87 min.Chlup T. 15), Štěpánek K. 8, Drápalík L.4,(65min. Hájek Dav. 12), Chlup R. 10 K – Tichý P. 7 (75 min.Hamberger T. 13), Mayer J. 5

Náhradníci: Hájek Dav. 12, Hamberger T. 13, Janoušek L.14, Chlup T.15, Latislav J. 18 NB

Branky:

26 min.  1 : 0  Mayer J.

49 min.  1 : 1  Šimek

76 min.  1 : 2  Hejkal J.

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Petr František, asistent: Hájek Dan,

zdravotník: Lisa Jiří

K utkání s SK Toužim jsme nastoupili bez dalších hráčů: zraněného Martina Šouka, který má zlomenou záprstní kůstku na noze a nemocného Břéti Poláčka. Z toho důvodu byli na lavičce připraveni i tři dorostenci, kteří ráno odehráli svůj zápas proti Teplé. Celkem máme deset hráčů se kterými zatím nemůžeme počítat. Zatím se povedlo ostatním bojovností tyto chybějící hráče nahradit, ale v sobotu jsme již na tyto ztráty doplatili. I když jsme v utkání nebyli horším týmem, hrubé chyby stoperské dvojice P. Špička a P. Dušek rozhodly o naší zbytečné prohře!!

Přitom utkání jsme měli rozehrané velmi dobře. Toužim sice měla menší územní převahu, ale šance byli na naší straně. V 11 minutě měl po úniku z levé strany velkou příležitost P. Vaněček, ale bohužel vystřelil vedle hostující branky. To ve 26 minutě to tam již spadlo: centr z pravé strany proměnil v branku Jirka Mayer. Pomohl mu k tomu svým zaváhání hostující brankář Šourek, který špatně odhadl centrovaný míč. V první půli jsme hráli dobře i dozadu a včas pokrývali toužimské protiútoky. Do kabin se šlo za našeho zaslouženého vedení 1 : 0.

Bohužel druhá půle začala nejhůře jak mohla: již ve 49 minutě po zmatcích v naší obraně nahrál dezorientovaný P. Dušek přímo na vracejícího se hráče Toužimi, který si tváří v tvář S. Pavlíčkovi již věděl rady – 1 : 1!! Po té se začal hrát fotbal, který byl z obou stran plný nepřesných přihrávek. Přesto jsme si vytvořili i některé nadějné příležitosti, ale bohužel jsme je nedotáhli do brankového konce. Když už to vypadalo, že se oba týmy rozejdou se zaslouženou remízou, vyrobil stoper P. Špička další hrubku na malém vápně. Pro zkušeného J. Hejkala již nebyl problém dopravit míč do opuštěné branky -  1 : 2!! V zoufalém náporu jsme měli i příležitosti: největší po průniku R. Chlupa, kdy jeho přízemní přihrávku od brankové čáry, která prošla celým vápnem nedokázal nikdo usměrnit do branky Toužili.

Škoda ztracených bodů, protože jinak Toužim nebyla lepším celkem, ale na koně ji poslaly hrubé chyby obou našich stoperů. Jinak hra celkově nebyla špatná na to, že máme tolik hráčů mimo, ale za chyby se platí. A my zaplatili všemi třemi body!! Snad se kluci přes týden dostanou do pohody a za přispění M. Kabeleho, který by se měl příští týden vrátit po zranění urvat ve Skalné nějaký ten bod. Určitě budeme drže palce!! Odjezd na utkání je v sobotu 27. 5. ve 12.50 od sportovní haly. Začátek zápasu je v 15.00 hodin.