1. kolo Českého poháru KFS

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 04. 05. 2006

3. 5. 2006  od 17.30 hod. v Nejdku

1.kolo krajského poháru Karlovarského KFS

FK Nejdek - FK Nová Role   2 : 2  (1 : 1)                            rozhodčí: Kvasnička, Eliáš,Tichota

Sestava FK:  Poláček B. 1  - Kuchař M. 4, Krupička S. 5, Dušek P. 6, Vaněček P. 2, - Kesl T. 9 (46.min Miko L. 14), Štěpánek K. 8, Špička P. 3, Hájek D. 7 (78.min Pavlíček S. 13) - Janoušek L. 11 (46.min Hnízdil L. 12), Chlup R. 10 K

Náhradníci: Hnízdil L. 12, Pavlíček S. 13, Miko L. 14,

Branky:

68 min.  0 : 1  Štěpánek K.

70 min.  1 : 1

74 min.  1 : 2  Dušek P.

92 min.  2 : 2

Rozhodovaly pokutové kopy na které jsme zvítězili  4:2  -  naše pokutové kopy proměnili:

Štěpánek, Chlup, Špička, Miko / B. Poláček zlikvidoval dva pokutové kopy

ŽK: 51.min Dušek P. za nesportovní chování

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí: mužstva Petr František, asistent: Hájek Dan,

zdravotník: Lisa Jiří

Naším soupeřem v 1. kole Krajského poháru ČMFS bylo mužstvo FK Nejdek. Nejdečtí hrají v současnosti 1. A třídu, kde se momentálně pohybují na sedmém místě s minimální bodovou ztrátou na třetí barážové umístění. K naší početné marodce se přidal L. Drápalík a T. Hamberger, pracovní povinnosti nepustili do zápasu J. Mayera a M. Šourka. Do utkání se tudíž museli zapojit i dorostenci a nutno říci, že určitě nezklamali.

Zápas samotný se z naší strany nesl v takovém poklidném tempu, bylo vidět, že to není mistrovské utkání. I přesto jsme byli většinu utkání fotbalovějším celkem. Domácí zase svoje nedostatky nahrazovali bojovností a nakonec se jim podařilo dovést utkání až k penaltovému rozstřelu. V tom jsme byli neomylní a když B. Poláček chytil dvě střely domácích, bylo rozhodnuto. FK postupuje do 2. kola.

V sobotu 6. 5. hostíme na domácím hřišti mužstvo Baníku Union Nové Sedlo. Zápas začíná v 17.00 hodin a jste na něj srdečně zváni!