Tři body se vezou z Dolního Rychnova

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 23. 04. 2006

22 4. 2006 Dolní Rychnov v 17.00 hod

SK Dol.Rychnov – FK Nová Role 1:2 (1 : 1) rozhodčí: Kutil, Balhar, Magula delegát: Mlčoch

Sestava FK: Pavlíček St. 1 - Krupička St 11, Špička P. 3, Dušek P. 6, Vaněček P. 2, - Hnízdil L. 9,(89 min.Hájek Dav. 12) Drápalík L. 4, (76min. Hamberger T. 13) Štěpánek K. 8, Mayer J. 5, Šourek M. 7, Chlup R. 10 K

Náhradníci: Hájek Dav. 12, Hamberger T. 13, Janoušek L. 14, Poláček B. 18 NB

Branky:

29 min. 0 : 1 Chlup.

35 min. 1 : 1 Jílek z pokutového kopu

77 min. 1 : 2 Mayer.

ŽK: 10 min. Šourek za faul, 55 min.Krupička za faul, 81 min. Chlup za faul, 87 min.Hamberger za faul.

Realizační tým - trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí: mužstva Petr František, asistent: Hájek Dan,

zdravotník: Lisa Jirka, masér: Tichý Petr

Zápas v Dolním Rychnově byl prvním na jaře, který se hrál na ucházejícím přírodním travnatém povrchu. K dispozici pro utkání byli již i P. Vaněček a L. Janoušek, takže nebylo potřeba brát s sebou dorostence, které čeká v neděli 23.4. důležité utkání v Ostrově. Do utkání jsme nastoupili s cílem odvést si z Rychnova tři body a podle postavení v tabulce to nemělo být nijak těžké. Opak byl však pravdou a domácí nám byli velice těžkým protivníkem.

Začátek utkání se hrál zcela naší režii a až do 15 minuty jsme měli jasnou převahu. Potom jsme však nabídli domácím TK a dvakrát musel výtečně zasahovat S. Pavlíček. Od této chvíle byla celá první půle vyrovnanou záležitostí, kdy my jsme měli více ze hry, ale domácí byli velice nebezpeční z brejkových situací. Naštěstí se ve 29 minutě nádherně do šibenice z dvaceti metrů trefil kapitán R. Chlup a vedli jsme 1 : 0. Místo uklidnění do našich řad přinesla branka více nervozity, ze kterých pramenily zbytečně chyby v obraně. Toho dokázal bojovný soupeř využít ve 35 minutě, kdy proměnil domácí kapitán Jílek pokutový kop za ruku P. Špičky v pokutovém území na 1 : 1. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu a vše nasvědčovalo tomu, že druhá půle bude velký boj. Domácí potřebují každý bod, aby se vyhnuli případné baráži.

O přestávce začalo intenzivně pršet což fotbalové kráse určitě nepřidalo a terén se stal velmi těžkým. Domácí nastoupili vyloženě s obrannou taktikou, neboť se hrálo výhradně na polovině D. Rychnova. Naše převaha byla velká, ale bohužel bez vyložených brankových příležitostí! Domácím tato hra vyhovovala a neustále se pokoušeli ohrožovat naší branku z brejků. Ani oni se však nedostali do žádné šance. Naše převaha gradovala od 70 minuty, kdy se do šancí dostali postupně Drápalík, Mayer a Štěpánek. O výsledku rozhodla 77 minuta, kdy se za hranicí šestnáctky opřel do odraženého balónu Jirka Mayer a protrhl svoji střeleckou smůlu střelou do horního růžku domácí svatyně 1 : 2!! Zbytek utkání se odehrál v naší režii a nepřipustili jsme Rychnov do žádná příležitosti. I přes vítězství to byl pravděpodobně náš nejhorší jarní výkon a do příštího utkání musíme zapracovat na zlepšení.

Další utkání hrajeme netradičně ve středu (dohrávka 17. kola odloženého kvůli nepříznivému počasí) 26. 4. 2006 na domácím hřišti od 17.30 proti FC Františkovi Lázně (na podzim 3 : 3). Přijďte se podívat a povzbudit naše fotbalisty!!!