Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 18. 04. 2006

15. 4. 2006 10.00 Nová Role škvára

FK Nová Role - Olympie Hroznětín 4:1 (1:0) rozhodčí: Kurzawa

Sestava: Latislav - Hejna, Kuchař, Vodrážka, Bubal (73. min. Kučaba)  - Hamberger, Hůlka (79. min. Kesl), Tintěra, Miko (73. min. Pečenka) - Chlup, Melichar (63. min. Urbánek).

Trenéři: Roman Chlup a Martin Kříž.

V prvním jarním utkání přivítali novorolští dorostenci tým Hroznětína. Hned od úvodních minut si domácí vytvořili převahu, kterou ve 29. minutě korunoval  po rohovém kopu L. Mika hlavou J. Tintěra - 1:0. Po změně stran ve 47. minutě zvýšil po přihrávce T. Chlupa K. Hamberger na 2:0. Soupeř ale minutu nato po ojedinělé akci snížil. Hned minutu po svém příchodu na hřiště skóroval střídající Pepa Urbánek po ideální přihrávce J. Vodrážky na 3:1. Hostující brankář obdržel čtvrtou branku znovu z kopačky Urbánka, který tak v 70. minutě stanovil konečný výsledek zápasu na 4:1