Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 08. 04. 2006

Sokol DrmoulFK Nová Role 0 : 1 (0 : 0) rozhodčí: Kurzawa, Bušek, Garaj

delegát: Votík

Sestava FK: Pavlíček St. 1 - Hnízdil L. 9 , Špička P. 3, Dušek P. 6, Vaněček P. 2 Mayer J. 5, Drápalík L. 4, Štěpánek K. 8, Krupička S. 11 (46 min. Hamberger T. 13 89 min.Hájek D. 14 ) Šourek M. 7, (85 min. Chlup T. 12), Chlup R. 10 K

Náhradníci: Chlup T. 12, Hamberger T.13, Hájek D.14, Poláček B. 18 NB

Branka:

57 min. 0 : 1 Štěpánek K.

Realizační tým - trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí: mužstva Petr František, asistent: Hájek Dan,

zdravotník: Lisa Jirka

Na zápas do Drmolu jsme odjížděli s obavami, neboť mužstvo je sužováno řadou zranění a navíc v zaměstnání musel zůstat M. Horečný. Na lavičce byli připraveni mimo náhradního brankáře B. Poláčka a Davida Hájka pouze dva dorostenci T. Hamberger s T. Chlupem.

Utkání se hrálo na náhradním hřišti, kde byl velice těžký terén a jedna část připomínala bažinu. Ale i přesto jsme do zápasu nastoupili aktivně a domácí tím zaskočili. Prakticky celý první poločas se odehrával v naší režii, měli jsme uzemní převahu a nebezpečně zatápěli před domácí brankou. Asi největší příležitost měl po odražené střele L. Hnízdil, bodlem ale domácího gólmana nepřekonal. Další měl hlavičkující P. Dušek, kterému v posledním okamžiku zasvítilo slunce do očí a branku ze tří kroků minul! Málem platilo „nedáš dostaneš“ a z jediné šance domácích mohl rozvlnit síť naší branky Kotous, ale naštěstí neměl svůj den. Po prvních 45. minutách to bylo 0 : 0, avšak naši měli k brance určitě blíž.

Po přestávce se utkání vyrovnalo, ale domácí se prakticky za celý poločas nedostali k vážnějšímu ohrožení branky, kterou hájil St. Pavlíček. My jsme se opět dostali do nadějných šancí, které neproměnili M. Šourek a R. Chlup. Do třetice všeho dobrého se ujmula standardní situace: Na rohový kop R. Chlupa si naběhl K. Štěpánek a nekompromisní střelou zavěsil 0 : 1. Domácí Sokol se snažil za každou cenu nejméně vyrovnat, třikrát vystřídal, vytvořil si tlak, ale k ničemu to nevedlo. Naši hráči si počínali zkušeně a navíc podnikali do otevřené domácí obrany nebezpečné brejky. I když rozhodčí Kurzawa k 90 minutám nastavil další 3, tak na skóre se již nic nezměnilo a FK dosáhlo čtvrté jarní výhry.

Příští utkání sehrajeme na domácím hřišti proti výbornému Hazlovu v sobotu 15. 4. 2006 od 17.oo hodin. Přijďte se podívat a zfandit!!!

Drmoul - FK 0:1