Zranění kosí kádr

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 07. 04. 2006

Zranění kosí kádr „Áčka“

K dříve zraněným P. Tichému (po plastice křížových vazů v kolenu), M. Kabelemu (vykloubené rameno) a R. Höflerovi (přetržený křížový vaz v kolenu) přibyli další marodi: P. Žemlička (naštípnutý kotník v zápase s Ostrovem), R. Kotek (přetrvávající bolesti zad) a nově po včerejším tréninku J. Baloun, který má těžký výron kotníku. Když si vezmeme, že se jedná prakticky o členy základní sestavy, je téměř zázrak jakým způsobem se s těmito oslabeními mužstvo vyrovnává!! Doufáme, že dobré výkony podložené bojovností budou i nadále pokračovat a z horké půdy v Drmoulu přivezeme nějaký bodík! Odjezd k utkání je v sobotu 8. 4. 2006 ve 12.55 hodin od sportovní haly. Pojeďte nás povzbudit!!

Zítra 8. 4. 2006 od 10.00 hodin sehrají své první jarní mistrovské utkání na domácím hřišti žáci proti svým vrstevníkům z Toužimi. Přijďte se podívat na naše mládežníky!