Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 25. 03. 2006

OSS Lomnice - FK Nová Role 1 : 3 (0 : 2) rozhodčí: Chládek, Vošmik, Vejvoda

delegát: Zdvihal

Sestava FK: Pavlíček St. 1 - Drápalík L. 4, Špička P. 3, Krupička St. 5, Dušek P. 6,– Mayer J. 5, Chlup R. 10 K, Štěpánek K. 8, Vaněček P. 2 – Šourek M. 7, Baloun J. 11 (73 min. Hájek Dav. 12)

Náhradníci: Hájek Dav. 12, Chlup T. 13, Urbánek J. 14, Poláček B. 18 NB

Branky:

4 min. 0 : 1 Baloun J.

18 min. 0 : 2 Štěpánek K.

52 min. 0 : 3 Šourek M.

86 min. 1 : 3

Realizační tým - trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí: mužstva Petr František, asistent: Hájek Dan,

zdravotník: Lisa Jirka

První mistrovské utkání jarní části sezony 2005 – 2006 jsme sehráli s mužstvem OSS Lomnice netradičně kvůli počasí na umělé trávě ve Fr. Lázních. Hřiště bylo perfektně připravené, i když okolí s odklizeným sněhem pořád připomínalo spíše zimní turnaj. My jsme byli i přes potíže s terény v posledních týdnech připraveni toto utkání zvládnout. Bohužel se nám opět nevyhnuli potíže se sestavou: na poslední chvíli musel v zaměstnání zůstat R. Kotek, disciplinární komise zamítla odvolání L. Hnízdila a L. Janoušek ještě nemá uzavřené hostování z Hroznětína. Vzhledem i dlouhodobým marodům jsme byli nuceni s sebou vzít i dorostence T. Chlupa a J. Urbánka.

V prvním poločase jsme hned od začátku začali agresivně a vytvořili si trvalou převahu se spoustou šancí: Baloun 2x , Dušek, Vaněček, Šourek atd. Ve 4 minutě jednu z nich proměnil po špatně zahraném ofsajdsystému J. Baloun po nezištné přihrávce J. Mayera. Lomnice byla naší hrou evidentně zaskočena a dost dlouho ji trvalo se s ní vyrovnat. Ještě před tím jsme v 18 minutě proměnili K. Štěpánkem pokutový kop za hraní rukou v pokutovém území. Do poločasu si i lomničtí vytvořili po chybě obrany šanci v níž nastřelili tyčku.

Druhá půle byla vyrovnanější a hra probíhala především ve středu pole. I přesto jsme v 52 minutě dali M. Šourkem na 0 : 3 a vypadalo to na jasnou záležitost. Lomnice se však nepoložila a bojovala dál a za každou cenu chtěla stav zkorigovat. To se jí nakonec v 86 minutě podařilo. I přesto jsme podali vcelku dobrý výkon, i když v závěru už nám docházeli síly. Otázkou je jak se nám bude dařit proti silnějším soupeřům­. Příští zápas máme hrát 18. 3. od 14 hodin v domácím prostředí s týmem FC Františkovi Lázně. Vypadá to však, že zápas bude kvůli nepřízni počasí z 90 % odložen.